Bouke Walvoort van De Mors Technische groothandel en woordvoerder namens het ‘Projectteam Energiebesparing en Verduurzaming’ informeert ons over de voortgang.

“De eerste stappen zijn voortvarend gezet” vertelt Bouke Walvoort enthousiast. “Afgelopen 25 maart hebben we als projectteam Energiebesparing en Verduurzaming ons eerste online overleg gevoerd en onze ambities en doelen besproken. Het is één van onze ambities om ondernemers te ondersteunen en te begeleiden naar energieneutraal ondernemen. En dat zonder een verplichting. We willen ondernemers enthousiasmeren en de drempel zo laag mogelijk maken om fossiele energiebesparende maatregelen te nemen tegen de laagste kosten. Het doel van dit team is om kennis te delen met de ondernemers op Bedrijvenpark Borculo.”

Op de vraag wat de volgende stappen zijn, vervolgt Bouke “We willen nu eerst inventariseren welke bedrijven meegedaan hebben aan de kosteloze energiescan, welke bedrijven voorzien zijn van eigen opwekking, besparing in de vorm van aanpassing van verlichting of verbeterde isolatie. De inventarisatie en uitwerking wordt uitgevoerd met ondersteuning van studenten van de HAN. Wat veel ondernemers niet weten, is dat bedrijven zich nog steeds kunnen aanmelden voor de gratis energiescan via AOD Achterhoek Onderneemt Duurzaam. Je krijgt direct inzicht waarop je energie kunt besparen inclusief praktische tips en adviezen, die je meteen zelf kunt gaan toepassen in jouw onderneming. Dit soort interessante acties gaan we als projectteam ook meer onder de aandacht brengen” benadrukt Bouke Walvoort tot slot.

De volgende bijeenkomst is 28 april om 19.30 uur.

Wilt u meer weten over Projectteam Energiebesparing en Verduurzaming of heeft u vragen of ideeën voor het team, neem dan contact op met een van onderstaande teamleden.

Projectteam Energiebesparing en Verduurzaming

Bouke Walvoort | De Mors Technische Groothandel | bouke@demors.nl
Gerrit Hakken | Gerrit.hakken@odachterhoek.nl
Frits Barth | Duits Isolatie | f.barth@duitsisolatie.nl
Rudi van der Arend | Friesland Campina | Rudi.vanderarend@frieslandcampina.com
Matthew Vuijk | Gemeente | m.vuijk@gemeenteberkelland.nl
Rinus Smet | AOD -SIKA | r.smet@achterhoekonderneemtduurzaam.nl
Huub Schoenaker | HAN | huub.schoenaker@han.nl
Rick Goldebeld | Student HAN | r.goldebeld@student.han.nl

Terug naar nieuwsoverzicht